Marzec 22

Zabij Grubasa z owocowymi kanapkami

By Edwin Zasada In Podwieczorek, Śniadanie

Dwa dni nic nie pisałem na blogu mam nadzieję, że tęskniliście. Jeżeli tak to miło, jeżeli nie trudno, przeżyje. Najważniejsze, że wpadliście wspólnie zabić grubasa. Dziś mam dla Was przepis na śniadanie lub jak kto woli można go użyć na podwieczorek.

Wiecie, wiosna za oknem, wiosna w lodówce, wiosna na talerzu. Tak więc głównym składnikiem mojego śniadania są owoce. Lubicie? Ja bardzo! Tak więc często je wykorzystuję w kuchni. Z drugiej strony zastępują mi chipsy czy inne smakołyki ze starego życia. Dają węglowodany i energię, a przydaje mi się jej trochę w życiu.

Dobra, a teraz do sedna bo czasu mało. Kanapki chyba każdy wie jak zrobić. W każdym razie tłumaczyć nie będę. Jednak mam dla Was listę niezbędnych produktów do tego dania. Biegnijcie do sklepu jak ich nie macie – warto! Śniadanie na piątkę, mówię Wam.

Owocowe kanapki dietetyczne

Ps. prawdopodobnie na zdjęciach tego nie widać, ale na owocach w finalnym wydaniu znajduje się miód. Palce lizać powiadam!

Owocowe kanapki dietetyczneOwocowe kanapki dietetyczne

Owocowe kanapki dietetyczne

Owocowe kanapki dietetyczne


Lub
kliknij lubię to, jeżeli ten wpis Ci się spodobał.

 • Co to za pieczywo dokładnie? Mam jakieś lekkie „graham”, ale nie jest aż tak ciemne.

  • Edwin Zasada

   To było jak dobrze pamiętam Sonko razowe. Jest ciemniejsze. Jednak ostatnio przestawiam się na pieczywo chrupkie Wasa. Polecam. 🙂

 • maciej

  Dobrze, że wiosna przyszła, to w końcu są banany i kiwi. Całą zimę na to czekałem 😉

  • Edwin Zasada

   Dokładnie tak, wiosna to piękny czas w kuchni. Świeże warzywa i owoce to jest to! 🙂

   • karolina

    No tak. Bo w zimie nie da się kupić banana i kiwi.

    • Edwin Zasada

     Oczywiście, że się da. Jednak lepiej smakują na wiosnę i cenowo są zdecydowanie bardziej atrakcyjne. Jednak nikt nie powiedział, że zimą nie można ich dostać. 🙂