Grudzień 28

Szafa Biegacza – lookbook #2

By Edwin Zasada In Nowe życie, Szafa Biegacza

Dziś mam okazję zaprezentować Wam drugi lookbook z projektu Szafa Biegacza. Co ciekawe publikacja pierwszego lookbooka nauczyła mnie, że biegacze są bardzo spostrzegawczy. W życiu tyle razy nikt mi nie napisał, że mam za krótkie skarpetki do biegania. To miłe z Waszej strony, że tak się o mnie troszczycie. I bardzo mnie cieszą wszystkie dobre słowa na temat fot, które zrobiliśmy z Frotą. Zatem nie przedłużając przedstawiam Wam lookbook numer dwa i czekam na Wasze komentarze.

Stylówa biegowa:

Kurtka do biegania New Balance Precision Run Jacket (MJ63200GXY) totalnie mnie zaskoczyła. Po pierwsze wygląda bardzo niepozornie i osobiście określiłbym ją bardziej mianem bluzy, ale nie będę się kłócić z producentem. Po drugie idealnie przylega do ciała niczym druga skóra co daje duży komfort w użytkowaniu. Jest lekka, bardzo dobrze oddycha. Produkt nie należy do najtańszych, ale na szczęście już trafił na wyprzedaż. Na koniec dodam, że w połączeniu z termiczną koszulką świetnie sprawdzi się na treningach w chłodniejszych temperaturach.

Buty do biegania New Balance M1400RB4 to typowe startówki. Nie będę się rozpisywać o wykorzystanej technologii w konstrukcji buta ponieważ nie znam się na tym, ale wiem na 100%, że but jest lekki i bardzo wygodny. Aż człowiek ma ochotę szybko pobiegać. New Balance M1400 to moje trzecie biegowe buty tej marki, ale mam wrażenie, że dotychczas najlepiej dopasowane do mojej stopy. Już wczesną wiosną mam zamiar zacząć je bardzo mocno eksploatować.

Leginsy do biegania New Balance Impact Tight (MP63228BK) to klasyka biegowa. Wygodne, dobrze przylegające do ciała. Chronią skutecznie przed chłodem. Z tyłu znajduje się niewielka kieszonka, a na dole nogawek suwaki ułatwiające zakładanie i zdejmowanie leginsów.

Zegarek Garmin Forerunner 220 będzie się pojawiać często na zdjęciach, a ja za każdym razem do póki nie zmienię na nowy będę go gorąco polecać. Jak już pisałem w poprzednim lookbooku nie zawiódł mnie. I chociaż jest wersją podstawową w rodzinie produktów Garmina to wyczerpuje moje potrzeby jako biegacza amatora.

Fot. Joanna frota Kurkowska // skullcatcher.com

KURTKA NEW BALANCE PRECISION RUN JACKET MJ63200GXY KURTKA NEW BALANCE PRECISION RUN JACKET MJ63200GXY KURTKA NEW BALANCE PRECISION RUN JACKET MJ63200GXY KURTKA NEW BALANCE PRECISION RUN JACKET MJ63200GXY KURTKA NEW BALANCE PRECISION RUN JACKET MJ63200GXY KURTKA NEW BALANCE PRECISION RUN JACKET MJ63200GXY KURTKA NEW BALANCE PRECISION RUN JACKET MJ63200GXY BUTY DO BIEGANIA NEW BALANCE M1400RB4 M BUTY DO BIEGANIA NEW BALANCE M1400RB4 M BUTY DO BIEGANIA NEW BALANCE M1400RB4 M KURTKA NEW BALANCE PRECISION RUN JACKET MJ63200GXY